1%

YT

FB

Sekcja Pływacka Kraków

Informujemy o rozpoczętych treningach sekcji pływackiej UKS Nika Team Sport. 

         Młodzi sportowcy biorą udział w suchych treningach ogólnorozwojowych i w treningach mokrych,

podczas których kształtują swój charakter i rozwijają sprawność fizyczną, aby w przyszłości

odnosić sukcesy na arenie lokalnej i międzynarodowej.

 

 

 

 

SEKCJA PŁYWACKA KRAKÓW - TERMINARZ 

 

dzień Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV
Poniedziałek

18.45-19.45- trening suchy 

16.30-18.00

(AWF)

18.45-19.45- trening suchy 

16.30-18.00

(AWF)

18.45-19.45- trening suchy 

16.30-18.00

(AWF)

Wtorek  

16.30-18.45

(AWF)

 - - -
Środa

17.15-19.30

(AWF)

18.30-19.30- trening suchy 

 16.30-18.00

(AWF)

-

16.30-18.00

(AWF)

Czwartek

16.30-18.45

(AWF)

 16.30-18.45

(AWF)

18.30-19.30- trening suchy 

16.30-18.00

(AWF)

Piątek

15.45-18.45

(AWF)

 16.30-18.00

(AWF)

15.45-17.15 

(AWF)

16.30-18.00

(AWF) 

Sobota

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.15

(os. Handlowe)

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.15

(os. Handlowe)

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.15

(os. Handlowe)

-

  

Treningi odbywają się na basenie os. Handlowe 4 oraz basenie AWF al. Jana Pawła II 78

Treningi sekcji pływackiej prowadzą trenerzy: mgr Anna Wyjadłowska

                                                                 mgr Rafał Rzeszutko

                                                                 mgr Tomasz Konieczny

                                                                      instr. Kamil Dubicki

 

Najważniejsze sukcesy zawodników UKS Nika Team Sport w sezonie 2020/2021:

*Nataniel Ślęczka- III miejsce na 50m stylem grzbietowym w Letnich Mistrzostwach Polski 16-latków w Warszawie
* Malwina Gil- II miejsce podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Oświęcimiu
* Mateusz Konieczny- VIII miejsce na 100m stylem motylkowym w Letnich Mistrzostwach Polski 16-latków w Warszawie
* Patrycja Pach- I miejsce podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Oświęcimiu
* Maja Migda- I miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Miłosz Konieczny- III miejsce podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Oświęcimiu
* Wiktoria Kościarz- III miejsce podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Oświęcimiu
* Kacper Kadula- I miejsce podczas Małopolskiej Ligi dzieci i młodzików
* Alicja Matysik- II miejsce podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Oświęcimiu
* Szymon Sarnat-  III miejsce podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Opolskiego
* Patryk Bigos- I miejsce podczas Małopolskiej Ligi Dzieci i Młodzików
* Leon Kociołek- III miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Łukasz Hohenauer- III miejsce podczas V Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa
* Agata Stefańska- II miejsce podczas V Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa
* Aleksandra Kowalik- I miejsce podczas Małopolskiej Liga Dzieci i Młodzików
* Szymon Lupa- II miejsce podczas Małopolskiej Liga Dzieci i Młodzików
* Antonina Kuniewicz- III miejsce podczas V Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa
* Kristina Dashkevich- III miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Milena Halberda- III miejsce podczas Soboty Pływackiej w Oświęcimiu
* Mateusz Halberda IV miejsce podczas Małopolskiej Ligi Dzieci i Młodzików
* Tomasz Iskra- IV miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Matylda Serafin- IV miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Andrzej Stefański- IV miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Anastasiia Reva- VI miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Paulina Sacha- VI miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Jarosław Dracz- VII miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Lena Witas- VII miejsce podczas Soboty Pływackiej w Bochni
* Mykhaylo Navozenko- VIII miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Władysław Dracz- VIII miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Alexander Papavlachos- IX miejsce podczas zawodów o Puchar Solnego Miasta w Wieliczce
* Mistrzostwo Okręgu Małopolskiego w sztafecie 4x100m stylem dowolnym oraz 4x50m stylem zmiennym dziewcząt; III miejsce na Mistrzostwach Okręgu 4x100m stylem zmiennym dziewcząt

W sumie w sezonie 2020/ 2021 wywalczyliśmy 176 indywidualnych krążków i 14 pucharów za wyścigi sztafetowe.

 

Regulamin sekcji

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Projekt realizowany ze środków finansowych Wojewódzctwa Małopolskiego w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Wojewódzctwa Małopolskiego 

 

KRK.Sport- https://www.facebook.com/KRKSport-330060083856211 .

Nasi
partnerzy
i sponsorzy