Informujemy o rozpoczętych treningach sekcji pływackiej UKS Nika Team Sport.
Młodzi sportowcy biorą udział w suchych treningach ogólnorozwojowych i w treningach mokrych,
podczas których kształtują swój charakter i rozwijają sprawność fizyczną, aby w przyszłości
odnosić sukcesy na arenie lokalnej i międzynarodowej.
SEKCJA PŁYWACKA KRAKÓW - TERMINARZ
dzień | Grupa I | Grupa II | Grupa III | Grupa IV | Grupa V |
Poniedziałek |
18.45-19.45- trening suchy 16.30-18.00 (AWF) |
18.45-19.45- trening suchy 16.30-18.00 (AWF) |
18.45-19.45- trening suchy 16.30-18.00 (AWF) |
- | |
Wtorek |
16.30-18.45 (AWF) |
- | - | - |
16.30-18.00 (AWF) 18.15-19.15- trening suchy |
Środa |
17.15-19.30 (AWF) |
18.30-19.30- trening suchy 16.30-18.00 (AWF) |
- |
16.30-18.00 (AWF) |
|
Czwartek |
16.30-18.45 (AWF) |
16.30-18.45 (AWF) |
18.30-19.30- trening suchy 16.30-18.00 (AWF) |
- | |
Piątek |
15.45-18.45 (AWF) |
16.30-18.00 (AWF) |
15.45-17.15 (AWF) |
16.30-18.00 (AWF) |
16.30-18.00 (AWF) |
Sobota |
07.45-8.45- trening suchy 09.00-11.15 (os. Handlowe) |
07.45-8.45- trening suchy 09.00-11.15 (os. Handlowe) |
07.45-8.45- trening suchy 09.00-11.15 (os. Handlowe) |
- |
Treningi odbywają się na basenie os. Handlowe 4 oraz basenie AWF al. Jana Pawła II 78
Treningi sekcji pływackiej prowadzą trenerzy: mgr Anna Wyjadłowska
mgr Rafał Rzeszutko
mgr Tomasz Konieczny
instr. Kamil Dubicki
mgr Malwina Wojtaszek
Najważniejsze sukcesy zawodników UKS Nika Team Sport w sezonie 2022/2023:
Kacper Kadula – IV miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników 14- letnich w Ostrowcu Świętokrzyskim; II miejsce na 100m stylem klasycznym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Mateusz Konieczny – V miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników 17-18- letnich w Oświęcimiu; I miejsce na 100m stylem motylkowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Nataniel Ślęczka – VIII miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników 17-18- letnich w Bydgoszczy; I miejsce na 100m stylem grzbietowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Wiktoria Kościarz - IX miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników 14- letnich w Ostrowcu Świętokrzyskim; III miejsce na 100m stylem motylkowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Weronika Dygulska – XI miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników 15- letnich w Lublinie; V miejsce na 50m stylem klasycznym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Miłosz Konieczny – XVI miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników 15- letnich w Gliwicach; II miejsce na 200m stylem dowolnym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Patryk Bigos – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu młodzików 12 – letnich w Oświęcimiu; I miejsce na 50m stylem motylkowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Alexander Papavlachos - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu młodzików 11 – letnich w Oświęcimiu; I miejsce na 50m stylem grzbietowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Tomasz Iskra - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu młodzików 11 – letnich w Oświęcimiu; II miejsce na 200m stylem klasycznym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Michał Dominek - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu młodzików 12 – letnich w Oświęcimiu; I miejsce na 200m stylem grzbietowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Alicja Matysik - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego młodzików 13 – letnich w Oświęcimiu
Maja Migda - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego młodzików 11 – letnich w Oświęcimiu; IV miejsce na 50m stylem motylkowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Aleksandra Kowalik – V miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu juniorów 15 – letnich w Oświęcimiu; VII miejsce na 50m stylem klasycznym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Malwina Gil – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu juniorów 14 – letnich w Oświęcimiu; II miejsce na 100m stylem motylkowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Szymon Sarnat – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu juniorów 16 – letnich w Oświęcimiu
Franciszek Kosmowski - II miejsce na 50m stylem grzbietowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
Kristina Dashkevich - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu dzieci 10 – letnich w Oświęcimiu; II miejsce na 100m stylem grzbietowym podczas międzynarodowych zawodów pływackich Swim Race Days Dortmund 2023
W sumie w sezonie 2022/ 2023 wywalczyliśmy 195 indywidualnych krążków i 8 pucharów za wyścigi sztafetowe.
Serdecznie zapraszamy!!!
Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
KRK.Sport- https://www.facebook.com/KRKSport-330060083856211 .