1%

YT

FB

Sekcja Pływacka Kraków

Informujemy o rozpoczętych treningach sekcji pływackiej UKS Nika Team Sport. 

         Młodzi sportowcy biorą udział w suchych treningach ogólnorozwojowych i w treningach mokrych,

podczas których kształtują swój charakter i rozwijają sprawność fizyczną, aby w przyszłości

odnosić sukcesy na arenie lokalnej i międzynarodowej.

 

 

 

 

SEKCJA PŁYWACKA KRAKÓW - TERMINARZ 

 

dzień Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV
Poniedziałek

18.45-20.00- trening suchy

16.30-18.00

(AWF)

18.45-20.00- trening suchy

16.30-18.00

(AWF)

18.45-20.00- trening suchy 

16.30-18.00

(AWF)

Wtorek  

16.30-18.00

(AWF)

 - - -
Środa

17.15-18.45

(AWF)

 16.30-18.00

(AWF)

-

16.30-18.00

(AWF)

Czwartek

16.30-18.45

(AWF)

 16.30-18.00

(AWF)

 16.30-18.00

(AWF)

Piątek

15.45-18.45

(AWF)

 15.45-18.00

(AWF)

15.45-17.15 

(AWF)

16.30-18.00

(AWF) 

Sobota

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.15

(os. Handlowe)

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.15

(os. Handlowe)

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.15

(os. Handlowe)

-

  

Treningi odbywają się na basenie os. Handlowe 4 oraz basenie AWF al. Jana Pawła II 78

Treningi sekcji pływackiej prowadzą trenerzy: mgr Anna Wyjadłowska

                                                                 mgr Anna Kwiatkowska-Skwara

                                                                 mgr Tomasz Konieczny

                                                                      mgr Damian Kaczor

 

Najważniejsze sukcesy zawodników UKS Nika Team Sport w sezonie 2019/2020:

* Nataniel Ślęczka- zawodnik Kadry Narodowej Juniorów na rok 2020;
  II miejsce na 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Polski 14-latków w Ostrowcu Świętokrzyskim
* Malwina Gil- II miejsce na 100m stylem motylkowym podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Zabierzowie
* Patryk Bigos- I miejsce w klasyfikacji ogólnej rocznika 2011 podczas I rundy zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce           
* Alicja Matysik- I miejsce na 50m stylem motylkowym podczas I rundy zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce
* Szymon Sarnat- II miejsce na 50m stylem motylkowym podczas Małopolskiej Ligi Młodzików rozgrywanej w Bochni
* Patrycja Pach- II miejsce na 50m stylem klasycznym podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Małopolskiego rozgrywanych w Zabierzowie
* Miłosz Konieczny- III miejsce na 50m stylem klasycznym podczas Małopolskiej Ligi Młodzików rozgrywanej w Bochni
* Wiktoria Kościarz- III miejsce na 100m stylem grzbietowym podczas I rundy zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce; 
* Mateusz Konieczny- V miejsce 100m stylem motylkowym podczas Grand Prix Małopolski w Oświęcimiu;
* Aleksandra Kowalik- II miejsce na 100m stylem klasycznym podczas Małopolskiej Ligi Dzieci rozgrywanej w Tarnowie
* Kacper Kadula- V miejsce na 50m stylem dowolnym podczas I rundy zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce
* Szymon Lupa- I miejsce na 25m stylem klasycznym podczas zawodów z cyklu „Już pływam”
* Łukasz Hohenauer- III miejsce na 25m stylem dowolnym podczas zawodów z cyklu „Już pływam”
* Paulina Sacha- III miejsce na 25m stylem klasycznym podczas zawodów z cyklu „Już pływam”
* Milena Halberda- III miejsce na 25m stylem klasycznym podczas zawodów z cyklu „Już pływam”
* Mistrzostwo Okręgu Małopolskiego w sztafecie 4x100m stylem dowolnym dziewcząt

W sumie 75 medali

 

Regulamin sekcji

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Projekt realizowany ze środków finansowych Wojewódzctwa Małopolskiego w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Wojewódzctwa Małopolskiego 

 

KRK.Sport- https://www.facebook.com/KRKSport-330060083856211 .

Nasi
partnerzy
i sponsorzy