YT

FB
Nauka Pływania i Tenisa w Krakowie, Organizacja obozów dla dzieci - Nika Team

Sekcja Pływacka Kraków

Informujemy o rozpoczętych treningach sekcji pływackiej UKS Nika Team Sport. 

         Młodzi sportowcy biorą udział w suchych treningach ogólnorozwojowych i w treningach mokrych,

podczas których kształtują swój charakter i rozwijają sprawność fizyczną, aby w przyszłości

odnosić sukcesy na arenie lokalnej i międzynarodowej.

 

 

 

 

SEKCJA PŁYWACKA KRAKÓW - TERMINARZ 

 

dzień Grupa Najstarsza Grupa Średnia Grupa Najmłodsza
Poniedziałek

18.30-19.30- trening suchy

16.30-18.00

(AWF)

18.30-19.30- trening suchy

16.30-18.00

(AWF)

18.30-19.30- trening suchy 

16.30-18.00

(AWF)

Środa

16.30-18.45

(AWF)

 16.30-18.45

(AWF)

16.30-18.00

(AWF)

Czwartek

16.30-18.45

(AWF)

 

brak

 

brak

Piątek

16.30-18.45

(AWF)

 16.30-18.00

(AWF)

 

brak

Sobota

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.30

(os. Handlowe)

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.30

(os. Handlowe)

07.45-8.45- trening suchy

09.00-11.00

(os. Handlowe)

  

Treningi odbywają się na basenie os. Handlowe 4 oraz basenie AWF al. Jana Pawła II 78

Treningi sekcji pływackiej prowadzą trenerzy: mgr Anna Wyjadłowska

                                                                 mgr Malwina Wojtaszek

                                                                 mgr Tomasz Konieczny

 

Najważniejsze sukcesy zawodników UKS Nika Team Sport w sezonie 2017/2018:


* Nataniel Ślęczka- zawodnik Kadry Wojewódzkiej Młodzików MOZP na rok 2018;
 I miejsce na 50m oraz 100m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Bochni; II miejsce na 100m stylem grzbietowym podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików rozgrywanych w Krakowie; II miejsce na 50m stylem grzbietowym podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o „Puchar Rycerza Kmity” w Zabierzowie
* Malwina Gil- III miejsce na 50m stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym w Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Bochni; III miejsce w klasyfikacji ogólnej rocznika 2008 podczas dwóch rund zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce
* Alicja Matysik- I miejsce w klasyfikacji ogólnej rocznika 2010 podczas dwóch rund zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce
* Patrycja Pach- II miejsce w klasyfikacji ogólnej rocznika 2009 podczas dwóch rund zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce; II miejsce na 25m stylem dowolnym oraz klasycznym podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o „Puchar Rycerza Kmity” w Zabierzowie
* Wiktoria Kościarz- III miejsce w klasyfikacji ogólnej rocznika 2010 podczas dwóch rund zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce; III miejsce na 25m stylem grzbietowym oraz motylkowym podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o „Puchar Rycerza Kmity” w Zabierzowie
* Nikola Kuryłek- V miejsce 50m stylem motylkowym w Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Bochni
* Konieczny Mateusz- VI miejsce 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Bochni
* Kowalik Aleksandra- VI miejsce w klasyfikacji ogólnej rocznika 2008 podczas dwóch rund zawodów z cyklu o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

KRK.Sport- https://www.facebook.com/KRKSport-330060083856211 .

Nasi
partnerzy
i sponsorzy